
Фільтр повітряний /U873 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100873P
224 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /U873 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902160
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100873P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 224 ₴

