
Фільтр повітряний /U762 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100762P
331 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /U762 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902139
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100762P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 266 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 331 ₴

