
Фільтр повітряний AUDI /U701 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100701P
381 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI /U701 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902114
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100701P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 381 ₴

