
Фільтр повітряний BMW /U590 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100590P
178 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW /U590 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902086
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100590P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 178 ₴

