
Фільтр повітряний /V485 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100485C
400 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /V485 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902054
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100485C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 400 ₴

