
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX989
511 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611427
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX989 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 225.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Diamante, Sapporo, L400, Haval 5, Pajero Sport, Sigma, Galant, Pajero, 3000 GT, Hover, Delica, L200 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227 мм |
- Ціна: 511 ₴
