
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1039
318 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611417
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1039 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Highway, Magentis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 318 ₴

