
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX848
569 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611408
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 848 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, 400 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 209 мм |
- Ціна: 569 ₴

