
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX570
320 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611248
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX570 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Gran Move, Applause, Celica, Corolla, Charade |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 320 ₴

