
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX864
811 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611139
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX864 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 66.9 мм |
| Довжина | 311.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
- Ціна: 811 ₴

