
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1518
583 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611120
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1518 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 33.5 мм |
| Довжина | 371 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Forester, Outback, Impreza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 583 ₴
