
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/11/18), X5, X6 10- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1051L
942 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/11/18), X5, X6 10- (вир-во HENGST)
Картка: 4610541246
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1051L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 6, 7-Series, X6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 262 мм |
- Ціна: 942 ₴

