
Фільтр повітряний AUDI A6 2.8 FSI, 3.0 TDI, TFSI, 4.0 TFSI 11- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1054L
789 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI A6 2.8 FSI, 3.0 TDI, TFSI, 4.0 TFSI 11- (вир-во HENGST)
Картка: 4610521178
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1054L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 187 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 789 ₴

