
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E1045L
461 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 4610521175
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1045L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 461 ₴

