
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E895L
447 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102843
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E895L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Verso, RAV4, NX, Auris, Corolla, Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 447 ₴
