
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E890L
458 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102828
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E890L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Fusion |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 458 ₴

