
Фільтр повітряний HONDA (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1266
373 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46102818
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1266 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda, Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Civic, Juke, Sentra, FX, Q60, Q50, QX70, Pulsar |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 373 ₴
