
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E423L
614 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102228
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E423L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Roomster, Polo, Fabia, Cordoba |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 614 ₴
