
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E399L
623 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102224
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E399L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 623 ₴

