
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E376L
1 207 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102218
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E376L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 500 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, Range Rover, 7-Series, #3, D10 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 1 207 ₴
