
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E253L
702 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102194
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E253L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, 440, Transit, 460 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 702 ₴

