
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C2584
573 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46102058
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2584 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 117 мм |
- Ціна: 573 ₴

