
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C27003/1
797 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101650
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C27003/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer, 4007, 4008, C-Crosser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 797 ₴

