
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C31195
672 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101640
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 31 195 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 672 ₴
