
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C35110
698 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101620
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 35 110 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 358 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 407, C6, C5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 698 ₴
