
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C3282
558 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101613
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3282 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 3008, 1007, C4, C3, SX4, Berlingo, 308, 206, 307, Partner, 207, 5008, C2, Xsara Picasso |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 114 мм |
- Ціна: 558 ₴

