
Фільтр повіт. (вир-во Knecht-Mahle) LX1607/1
- Немає в наявності
- Код: LX1607/1
1 996 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повіт. (вир-во Knecht-Mahle) LX1607/1
Картка: 46101228
Виробник: MAHLE
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1607/1 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 72.3 мм |
| Довжина | 229.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 1 996 ₴
