
Фільтр повітряний FORD FOCUS 04-, VOLVO S40 04- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C16134/2
675 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD FOCUS 04-, VOLVO S40 04- (вир-во MANN)
Картка: 46101209196
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C16134/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 210 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | V40, V50, S40, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 675 ₴

