
Фільтр повітряний (вир-во WIX-FILTERS)
- Немає в наявності
- Код: WA9555
420 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во WIX-FILTERS)
Картка: 46003383
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9555 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Defender |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
- Ціна: 420 ₴
