
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C32338
941 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 4410641
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C32338 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , Sprinter, V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 277 мм |
- Ціна: 941 ₴

