
Фільтр повітряний FORD TRANSIT 06-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E834L
491 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD TRANSIT 06-(вир-во HENGST)
Картка: 4410394
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E834L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 491 ₴

