
Фільтр повітряний CITROEN JUMPY, FIAT SCUDO 2.0 D 07- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E853L
540 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN JUMPY, FIAT SCUDO 2.0 D 07- (вир-во HENGST)
Картка: 440098
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E853L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Ulysse, Jumpy, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 147 мм |
- Ціна: 540 ₴

