
Фільтр повітряний FORD, VOLVO (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E1010L
511 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD, VOLVO (вир-во Hengst)
Картка: 440069
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1010L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 208 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | V40, V50, S40, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 511 ₴

