
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0K-K28
268 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452918
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K28 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 197 мм |
- Ціна: 268 ₴
