
Фільтр повітряний HYUNDAI i10 1.2 08-; (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0H-H24
218 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI i10 1.2 08-; (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452905
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0H-H24 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 104 мм |
- Ціна: 218 ₴

