
Фільтр повітряний HYUNDAI GALLOPER II (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-09-991
442 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI GALLOPER II (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452890
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-991 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 287.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 135.6 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, Galloper, H100, Porter |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 442 ₴
