
Фільтр повітряний HONDA ACCORD IX (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-442
298 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA ACCORD IX (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452720
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-442 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 231 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
- Ціна: 298 ₴

