
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.0 i 07-; (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-400
322 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.0 i 07-; (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452694
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-400 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 43.5 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 322 ₴
