
Фільтр повітряний DAIHATSU SIRION (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-288
146 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAIHATSU SIRION (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452641
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-288 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C1, Justy, Sirion, 107, Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 117.7 мм |
- Ціна: 146 ₴

