
Фільтр повітряний CHRYSLER, DODGE (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-00-024
303 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER, DODGE (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452533
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-00-024 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Dodge, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Avenger, Caliber, Flavia, Sebring |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 303 ₴

