
Фільтр повітряний MB SPRINTER, VW CRAFTER (вир-во FEBI)
- Немає в наявності
- Код: 34870
567 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB SPRINTER, VW CRAFTER (вир-во FEBI)
Картка: 6910958657
Виробник: FEBI BILSTEIN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34870 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 567 ₴

