
Фільтр повітряний KIA CARENS, MAGENTIS 1.6-2.0 CRDI 06- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1262L
933 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA CARENS, MAGENTIS 1.6-2.0 CRDI 06- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267966
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1262L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
- Ціна: 933 ₴
