
Фільтр повітряний LR FREELANDER 2.2, 3.2 06- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1218L
443 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LR FREELANDER 2.2, 3.2 06- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267963
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1218L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 182 мм |
- Ціна: 443 ₴

