
Фільтр повітряний MAZDA 6, CX-5 2.2 D 12- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3539
739 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 6, CX-5 2.2 D 12- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101055342
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3539 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 6, CX-9 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 739 ₴

