
Фільтр повітряний MB VITO 109-116 CDI 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3031
630 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB VITO 109-116 CDI 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101055334
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3031 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 32.2 мм |
| Довжина | 414.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 630 ₴

