
Фільтр повітряний KIA OPTIMA 2.0-2.4 10- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1129L
570 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA OPTIMA 2.0-2.4 10- (вир-во HENGST)
Картка: 69101033866
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1129L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Grandeur, Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
- Ціна: 570 ₴

