
Фільтр повітряний LEXUS RX350 09- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-2006
404 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LEXUS RX350 09- (вир-во ASHIKA)
Картка: 69101006646
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-2006 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lexus, Jeep, Fiat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander, Pajero Sport, Camry, Fullback, NX, RX, L200 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 221 мм |
- Ціна: 404 ₴

