
Фільтр повітряний LAND ROVER 09- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0L-L17
277 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LAND ROVER 09- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900665849
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0L-L17 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery, Range Rover |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 163 мм |
- Ціна: 277 ₴

