
Фільтр повітряний LEXUS LS 460 AWD (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-2001
234 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LEXUS LS 460 AWD (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436805
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-2001 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS, ES, RAV4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 234 ₴

