
Фільтр повітряний MAZDA 6 (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E659L
599 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 6 (вир-во HENGST)
Картка: 69001731
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E659L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
- Ціна: 599 ₴
